• "Kajka i Kokosza"

• 01.12.2023 09:17
        • Uczniowie klasy 4a przenieśli się do świata "Kajka i Kokosza", tworząc niesamowite makiety grodu dwóch dzielnych wojów - Mirmiłowa!
        • Pidżama Party

• 01.12.2023 09:10
        • W naszej szkole odbyła się akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski - dzień tematyczny - Pidżama Party!
        • Wieczorne czytanie "Dziadów cz. II"

• 17.11.2023 23:11
        • Tradycyjnie już, w okolicy Zaduszek, odbyło się w naszej szkole wieczorne czytanie "Dziadów cz. II", które było świetnym sposobem na przypomnienie treści romantycznego dramatu. Wzięli w nim udział uczniowie i uczennice klas siódmych i ósmych, a rola Guślarza ponownie przypadła w udziale panu Maciejowi Kubackiemu.
        • Dzień postaci z bajek

• 17.11.2023 22:53
        • 7 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. W naszej szkole pojawiło się mnóstwo bajkowych postaci.
        • Z wizytą w kancelarii leśniczego

• 06.11.2023 12:00
        • 4 i 25 października uczniowie klas 6 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Puszczykowie mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych, które odbyły się na terenie Nadleśnictwa Konstantynowo. Zajęcia dotyczyły edukacji przyrodniczo-leśnej i odbyły się w dwóch salkach dydaktycznych.
        • Spotkanie ze strażakami

• 06.11.2023 11:56
        • Spotkanie uczniów zerówek Szkoły Podstawowej nr 2 z OSP Puszczykowo zaznajomiło dzieci z pracą strażaka.
        • Rodzinne czytanie

• 06.11.2023 12:05
        • Klasa 0a ze Szkoły Podstawowej nr 2, wspólnie ze swoimi rodzinami i przy ich aktywnym udziale, realizuje projekt "Rodzice czytają dzieciom".