• Szkoła Podstawowa nr 2 w Powiatowych i Wojewódzkich Igrzyskach w sztafetowych biegach przełajowych

• 06.11.2023 11:45
        • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych odbyły się  28.09.2023r. w Krośnie koło Mosiny na terenie lasów Nadleśnictwa Konstantynowo. 12 szkół podstawowych powiatu poznańskiego startowało w dwóch kategoriach: drużyny młodzieży z rocznika 2009-2010 oraz dzieci z rocznika 2011 i młodsze. W zawodach we wszystkich biegach wzięło udział 448 zawodników. Reprezentanci szkół podstawowych grupy młodszej mieli do pokonania dystans 800 metrów, natomiast grupy starszej 1000 i 1200 metrów.
        • Dary jesieni w SP2

• 06.11.2023 11:41
        • Od wtorku 24 października w holu szkoły można było podziwiać prace uczniów biorących udział w konkursie zorganizowanym przez wychowawców świetlicy szkolnej, pod hasłem „Co jesień w koszu niesie?”.
        • Sukces Szkoły Podstawowej nr 2 w Rajdzie "Bliżej Przyrody"

• 06.11.2023 11:31
        • 11 października 2023 roku był dniem wyjątkowym dla szkół podstawowych z terenów sąsiadujących z Wielkopolskim Parkiem Narodowym. Centrum Edukacji Ekologicznej zorganizowało pieszy rajd pod hasłem "Bliżej Przyrody", w którym wzięli udział uczniowie i opiekunowie ze szkół. To wydarzenie miało na celu promowanie wiedzy o przyrodzie i jej ochronie.

• 23.10.2023 22:46
        • Obchodom Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole towarzyszył konkurs plastyczny zatytułowany - Nauczyciel w oczach dziecka.
        • Orzechy dla niedźwiedzi

• 23.10.2023 22:30
        • Zbiórka orzechów dla niedźwiedzi z Nowego Zoo w Poznaniu zakończona sukcesem.Zbiórka orzechów dla niedźwiedzi z Nowego Zoo w Poznaniu zakończona sukcesem.
        • Klasa 3c z SP 2 w Bibliotece Miejskiej w Puszczykowie

• 23.10.2023 11:54
        •
          W czwartek, 5 października br. uczniowie klasy 3c ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie pierwszy raz w tym roku szkolnym wzięli udział w lekcji bibliotecznej w Bibliotece Miejskiej CAK im. Małgorzaty Musierowicz w Puszczykowie.