• Niezwykły Gość w SP2

• 01.03.2024 22:45
        • W czwartek 4 stycznia w "Dwójce" odbyły się spotkania uczniów klas drugich i trzecich z Panem Łukaszem Wierzbickim, pisarzem i podróżnikiem, autorem lektury "Afryka Kazika".

• Wszawica - pedikuloza

• 11.01.2024 12:54
        • W związku z pojawiającym sie problemem pedikulozy, udostępniamy materiały przygotowane przez Państwową Inspekcję Sanitarną.
        • Śnieżynka ….biała, krucha, wyjątkowa, niepowtarzalna, delikatna.

• 08.01.2024 00:22
        • Ta unikatowa, zimowa kompozycja była tematem konkursu  plastycznego adresowanego do uczniów wszystkich klas. Dzięki kreatywności i pomysłowości dzieci powstała niezwykła  dekoracja, wprowadzająca świąteczny, zimowy klimat do naszej  szkoły. Wszystkim autorom konkursowych projektów serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

• 6c potrafi się dzielić!

• 08.01.2024 00:18
        • Uczniowie klasy 6c postanowili sprawić, by nadchodzące Święta były  choć odrobinę szczęśliwsze dla mieszkańców Domu Dziecka z Kórnika.
        • Lepszy ja – lepszy świat. Zmieniamy go razem

• 08.01.2024 00:05
        • 60 paczek (wypełniających 3 auta), dziesiątki zaangażowanych w ich kompletowanie uczniów, rodziców, pracowników, absolwentów i przyjaciół „Dwójki”, zabezpieczenie w 100% kluczowych potrzeb pięcioosobowej Rodziny – to efekty dzielenia się dobrem w ramach akcji Szlachetna Paczka. W miniony Weekend Cudów, wraz ze Świętym Mikołajem, dostarczyliśmy prezenty do magazynu Szlachetnej Paczki w Mosinie - skąd pojechały bezpośrednio do Rodziny.
        • Coraz bliżej Święta!

• 08.01.2024 00:01
        • Uczniowie 2c i 3a pod czujnym okiem wychowawczyń i rodziców zadbali o tradycyjne świąteczne przysmaki. W szkolnej kuchni samodzielnie odmierzyli składniki i zagnietli ciasto.
        • "Wieczór z Aniołami"

• 07.01.2024 23:46
        • Dnia 7 grudnia 2023 r. zespół Puszcza Band zagrał koncert w Parafii Św. Józefa w Puszczykowie.