• PASOWANIE NA UCZNIA

• 07.01.2024 23:40
        • Dnia 9 listopada 2023r. pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie. W ceremonii ślubowania oraz pasowania na ucznia pierwszakom towarzyszyli rodzice.
        • Teatr Wielki 5 - koniec

• 07.01.2024 23:22
        • Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu to miejsce na wskroś magiczne. Przekonali się o tym uczniowie klas 3a i 3c, którzy wzięli udział w zajęciach edukacyjnych "O charakteryzacji, czyli jak zmienić piękną w bestię".
        • List Ministra Edukacji

• 22.12.2023 15:11
        • Na prośbę Biura Ministra Edukacji i Nauki przekazujemy list skierowany do społeczności szkolnych:
        • Let's escape!

• 03.12.2023 22:28
        • Kolejny raz uczniowie SP2 w Puszczykowie udali się na wycieczkę do escape roomu Key to be free w Poznaniu. Uczniowie kl. 5b 2 listopada br. zostali podzieleni na 4 grupy i odwiedzili pokoje o zróżnicowanej tematyce: Excalibur, Skarby Majów, Da Vinci oraz Olimp.

• Śniadanie daje moc

• 03.12.2023 22:25
        • W listopadzie uczniowie SP nr 2 w Puszczykowie wzięli udział w akcji „Śniadanie Daje Moc”. Celem działań jest promowanie zasad zdrowego odżywiania oraz zwiększanie świadomości uczniów na temat prawidłowego komponowania posiłków.