• Witamy w Hiszpanii

• 23.03.2024 22:55
        • W lutym odbyła się w klasie 1b lekcja o tematyce związanej z Hiszpanią. Odwiedziła nas Pani Kinga, która w pasjonujący sposób przedstawiła ciekawostki i tradycje związane z tym pięknym krajem.
        • Kolarstwo

• 23.03.2024 22:52
        • W piątek 2 lutego br. na uczniów klasy 1b czekała miła niespodzianka. Kiedy po przerwie wróciliśmy z boiska do klasy zastaliśmy w niej rodziców Antoniego w biało - czerwonych strojach kibiców.
        • Zawód - geodeta

• 23.03.2024 22:53
        • W ramach projektu "Bohater tygodnia" klasę 1b odwiedzili rodzice Jasia. Pani Klaudia i Pan Dawid wyjaśnili na czym polega praca geodety.
        • List od św. Mikołaja

• 01.03.2024 23:04
        • Świetlica klasy 1a, 1b, 1c. To będzie ostatnie ale przepiękne wspomnienie czasu świątecznego w świetlicy.
        • Olimpiada Zdrowia PCK z Biedronką

• 01.03.2024 22:59
        • W dzisiejszych czasach, kiedy styl życia wielu ludzi naznaczony jest szybkim tempem, stresem i niezdrowymi nawykami, musimy pamiętać, by promować zdrowy styl życia i troskę o środowisko naturalne. Jednym z bohaterów w tej „walce” jest uczeń klasy 8a – Kacper Pawlisiak, który reprezentował Szkołę Podstawową nr 2 w Puszczykowie na Olimpiadzie Zdrowia PCK z Biedronką. Jego zaangażowanie i pasja do zdrowego stylu życia zasługują na uwagę, a nas powinny zainspirować do podobnych działań!
        • "Nakarm psiaka i kociaka" w Szkole Podstawowej nr 2

• 01.03.2024 22:48
        • W okresie jesienno - zimowym wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali akcję charytatywną pt: " Nakarm psiaka i kociaka".  Jej celem było zebranie jak największej ilości karmy dla bezdomnych psów i kotów. I to się udało!