• Ogólne zasady organizacja pracy szkoły od 26.10

• 23.10.2020 20:19
      • WAŻNE INFORMACJE!!!
      • Szanowni Państwo,

Od poniedziałku 26 października 2020 r. nauka w klasach 4 - 8, będzie odbywać się w trybie zdalnym. W związku z tym, przekazuję kilka najważniejszych informacji.

Zajęcia będą się odbywać zgodnie z obowiązującym obecnie tygodniowym planem lekcji.
        Nauczyciele i uczniowie będą komunikować się przez dziennik elektroniczny, platformę MICROSOFT TEAMS, a w wyjątkowych przypadkach w inny, ustalony z wychowawcą sposób.
        Wszystkie zajęcia on - line w czasie rzeczywistym będą wpisane w kalendarzu TEAMS -w ujęciu tygodniowym.  Jeśli lekcja będzie w innej formie, materiały do nauki zdalnej będą przekazywane na konto ucznia do godziny 10.00.
        Zajęcia w oddziałach przedszkolnych i klasach 1 - 3 będą się odbywać w trybie stacjonarnym, na terenie szkoły.
        Bez zmian działać będzie szkolna świetlica.
        W poniedziałek, w godzinach popołudniowych zostaną zamieszczone szczegółowe informacje i procedury.

Beata Cierzniak