• ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

• 27.08.2020 15:52
      • Czas wakacyjnej laby dobiegł końca. Startujemy w nowy rok szkolny, jakże inny od naszych oczekiwań...
      • Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

W dniu 1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny. W związku z tym przedstawiam Państwu organizację tego dnia – dostosowaną do warunków epidemicznych w związku z pandemią COVID- 19.

Uczniowie spotkają się w klasach z wychowawcą, w celu omówienia organizacji zajęć (plan lekcji, przerwy, sposób funkcjonowania w reżimie sanitarnym). Spotkanie będzie trwało ok. 45 minut.

Uczniowie przychodzą do szkoły na określoną godzinę i wchodzą do budynku dedykowanym wejściem.

Informuję, że na teren szkoły mogą wejść tylko uczniowie - bez rodziców. Jedynie uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych mają możliwość wejścia z jednym rodzicem – ale spotkania te odbywać się będą w salach gimnastycznych.

Poniżej przedstawiam harmonogram spotkań z wychowawcami oraz plan sytuacyjny sposobu wejścia do szkoły.

HARMONOGRAM_SPOTKAN_Z_WYCHOWAWCAMI_NA_ROZPOCZECIE_ROKU_SZKOLNEGO.docx

PLAN_SYTUACYJNY.docx

W sobotę, 29 sierpnia na stronie internetowej opublikowane zostaną procedury wstępne dotyczące funkcjonowania szkoły w reżimie sanitarnym, opracowane na podstawie wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Od 1 września na teren szkoły będą mogły wejść tylko te osoby, które wcześniej umówią się na spotkanie przez sekretariat szkoły, pod numerem telefonu 61 813 38 13.

Z poważaniem,

Beata Cierzniak