• Regulamin

• REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PUSZCZYKOWIE

1. Stołówka jest miejscem spożywania posiłków przygotowanych przez szkolną kuchnię.
          2. Obiady wydawane są: uczniom wnoszącym opłaty indywidualnie, dzieciom których dożywienie finansuje MOPS I CARITAS oraz pracownikom szkoły.
          3. Stołówka jest czynna od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 16:00, w piątek od 8:00 do 15:30, obiady wydawane są od 11:45 do 14:45, w tym dla uczniów klas „0’’ od 11:45 a pozostałych klas SP od 12:25 do 12:45 i 13:30 do 13:50.
          4. Cena obiadu: w zakładce "godziny pracy, cennik obiadów, numer konta"
          5.  Z obiadów korzysta tylko osoba, która na wykupione posiłki (bez osoby towarzyszącej).
          6. Po spożyciu posiłku naczynia i sztućce należy odłożyć w wyznaczone miejsce.
          7. Sklepik w związku z reżimem sanitarnym - nieczynny
          8. Podczas wydawania obiadów nie należy prowadzić głośnych rozmów, biegać po sali oraz prezentować innych niestosownych zachowań. Korzystający ze stołówki szkolnej powinni dbać o ład i porządek oraz zwracać uwagę na estetykę spożywania posiłku.
          9. Podczas wydawania obiadów uczniowie przychodzą na określoną godzinę, zajmują miejsce przy stoliku i czekają na obsługę.
          10.  Planowaną nieobecność ucznia w szkole, należy zgłosić dzień wcześniej lub w danym dniu do godz. 9:00 (osobiście lub telefonicznie) pracownikowi stałówki szkolnej.
          11. W przypadku niezgłoszonej nieobecności ucznia przez rodziców, opiekunów lub wychowawce posiłek uznaje się za wydany.
          12. Dziecko, które spóźniło się na wyznaczoną godzinę spożycia posiłku może z niego skorzystać w późniejszej godzinie pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia osobiście lub przez opiekuna.
          13. Regulamin i jadłospis na dany tydzień dostępne są na stronie internetowej szkoły, holu głównym i w stołówce.
          14. Obiady można zamówić telefonicznie do godz. 9:00 danego dnia pod numerem 883 993 005 .
          15. Przyjmujemy opłaty na konto                                                                                                   ING BANK ŚLĄSKI  12 1050 1533 1000 0092 9252 2787                warunkiem jest okazanie dowodu wpłaty przez opiekuna dziecka.
          16. Dane do przelewu: nr konta powyżej; POMES SPÓŁKA JAWNA, Tytułem wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.
          17. Posiłki abonamentowe zgłaszamy zawsze na początku każdego miesiąca. Płatności dokonujemy najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca.
          18. Brak opłaty za obiady skutkuje wstrzymaniem wydawania posiłków.