• Konkurs "Na największego zbieracza złota"

• 08.04.2018 17:58
        • Polski Czerwony Krzyż ogłasza konkurs "Na największego zbieracza złota". Ma on na celu pozyskanie środków finansowych na wypoczynek letni dla dzieci z najuboższych rodzin z miasta Poznania i powiatu poznańskiego. Nasza szkoła zgłosiła się do udziału w tym konkursie. Zbiórka dotyczy tylko monet 1, 2 i 5 groszowych, które można przynosić do wychowawców. Na zakończenie konkursu ogłosimy, która klasa zebrała najwięcej. Dla zwycięskich szkół przewidziane są nagrody.
        • Wielkanoc z PCK

• 21.03.2018 22:04
        • W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce żywności dla najbardziej potrzebujących podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża, aby Oni mogli godnie zasiąść do wielkanocnego stołu. W dniach 26-28 marca w holu szkoły będą wystawione pojemniki, do których mozna wkładać artykuły żywnościowe o długim terminie przydatności do spożycia: słodycze, konserwy, kaszę, makaron, ryż, herbatę, cukier itp. W tych dniach, na terenie szkoły będzie prowadzona również kwesta do puszek z przeznaczeniem dla najuboższych.
        • Zbieramy karmę, koce i podkłady

• 17.02.2018 19:28
        • Tym razem zapraszamy do włączenia się do akcji na rzecz kotków i piesków ze schroniska w Gaju. W klasie 106 zbieramy karmę, koce i podkłady. Zbiórka potrwa do 9 lutego 2018 roku.
                                                  Opiekun Szkolnego Koła Małego Wolontariatu
                                                       Aleksandra Lewandowska

• Gwiazdka z PCK

• 10.12.2017 11:35
        • W dniach od 13 do 18 grudnia 2017 roku w holu szkoły prowadzona będzie w naszej szkole akcja pomocy świątecznej PCK, "Czerwonokrzyska gwiazdka- 2017", czyli zbiórka trwałej żywności na paczki świąteczne dla rodzin najuboższych.
          Ziebieramy między innymi artykuły spożywcze typu mąka, kasza, ryż, makaron, olej, konserwy, herbata, kawa, słodycze itp.
          Zapraszamy do przyłączenia się do akcji.

Danuta Krzyżostaniak i Aleksandra Lewandowska