• Półfinał powiatu poznańskiego w piłce ręcznej chłopców

• 16.03.2024 20:56
      • Półfinał powiatu poznanskiego w piłce ręcznej chłopców
      • 4.03.2024 w hali sportowej OSiR w Mosinie odbył się Półfinał  Powiatu Poznańskiego w piłce ręcznej chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach brało udział sześć zespołów: SP w Cerekwicy, SP w Owińskach, SP nr 2 w Puszczykowie, SP nr 2 w Zalasewie, SP w Tulcach oraz SP nr 1 w Mosinie. Mecze były rozgrywane w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Następnie dwa pierwsze miejsca grup rozgrywały mecze półfinałowe oraz rozegrano mecze o miejsca.

Wyniki końcowe po meczach przedstawiały się następująco:

1 miejsce SP nr 2 Puszczykowo

2 miejsce SPnr1 Mosina

3 miejsce SP Owińska

4 miejsce SP Cerkwica

5 miejsce SP Tulce

6 miejsce SPnr2 Zalesewo

Pierwsze trzy zespoły awansowały do Finału powiatu poznańskiego

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr2 w Puszczykowie wystąpili w następującym składzie:Kuba Adamski,Cezary Rachocki,Konrad Rzepecki,Paweł Kędzierski,Krzysztof Łubiński,Michał Mężyński, Albert Napierała,Kacper Sulowski,Cezary Walczak, Wojciech Matuszczak,Kacper Naskręt, Mikołaj Pachura,Tymon Stube,Stanisław Watracz-Jarocki.Opiekunem grupy był Michał Przybylski.

Gratulacje!

Nauczycielka Wychowania Fizycznego