• Eliminacje miejskie w piłce koszykowej chłopców

• 16.03.2024 20:06
      • Eliminacje miejskie w piłce koszykowej chłopców
      • W dniu 31.01.24 w Szkole Podstawowej nr 1 w Puszczykowie odbył sie turniej piłki koszykowej chłopców  młodszych i starszych. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr1 i Szkoły Podstawowe nr 2 z Puszczykowa.  Zawodnicy młodsi zagrali cztery kwarty(4x10 minut). Wygrali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr1.Szkołę Podstawową nr2 reprezentowali:Ryglewicz Karol,Oskar Wapniarski,Pobojewski Adam,Idzikowski Franciszek,Watracz Jarocki Antoni, Sęba Leon,Malusi Jakub,Głowacki Filip,Pazgrat Borys,Mikołaj Bajer.Opiekunem grupy młodszej był Michał Przybylski.Zawodnicy starsi  zagrali 4kwarty(4X10 minut) . Tym razem lepsi okazali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr2. Naszą Szkołę reprezentowali:Mikołaj Pachura,Stanisław Watracz Jarocki,Kacper Naskręt,Albert Napierała,Cezary Walczak,Michał Mężyński,Paweł Kędzierski,Cezary Rachocki,Adam Lewandowski,Paweł Gosieniecki,Jan Byrt,Bartek Krzyżaniak,Franciszek Szafrański.Opiekunem grupy starszej był Przemysław Hejnowicz.

Gratulacje!

Nauczycielka wychowania fizycznego