• INFORMACJE NA TEMAT EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

• 22.05.2023 14:49
      • WAŻNE INFORMACJE!
      • INFORMACJE DLA ÓSMOKLASISTÓW:

Drodzy Uczniowie,

przypominamy, że w dniach 23, 24 i 25 maja odbywają się egzaminy ósmoklasisty.

We wtorek, 23.05 – piszecie język polski, 24.05 – matematykę, 25.05 – język obcy nowożytny (angielski lub niemiecki – zgodnie ze złożoną wcześniej deklaracją).

W dni egzaminu wszyscy przychodzą do sali gimnastycznej, najpóźniej do 8.15 – każdego dnia.

Sprawdzana jest obecność, deponowane są wszystkie urządzenia telekomunikacyjne (telefony, smartfony, smartwatche, itp.). Samo wniesienie na salę egzaminacyjną takiego urządzenia – dyskwalifikuje wszystkich piszących!!! Egzamin musi być wtedy powtórzony!

Pamiętamy o:

• legitymacji szkolnej
        • długopisie/piórze z czarnym atramentem/wkładem (najlepiej dwa, na zapas)
        • linijce (tylko na matematykę) – ekierka, kątomierz, ołówek – nie wchodzą w rachubę
        • plastikowej butelce z wodą, o pojemności do 1 litra (kto potrzebuje)
        • chusteczce higienicznej – bez opakowania, luzem w kieszeni (kto potrzebuje)
        • stroju wizytowym/galowym – generalnie eleganckim

Do sal egzaminacyjnych nie wolno wnosić żadnych piórników, opakowań szklanych, torebek, saszetek, worków, kurtek, itp.

ŻYCZYMY  WSZYSTKIM POWODZENIA! PAMIĘTAJCIE, ŻE UCZYCIE SIĘ NIE DLA SZKOŁY, TYLKO DLA ŻYCIA!

(SENEKA MŁODSZY)

INFORMACJE DLA POZOSTAŁYCH UCZNIÓW:

W związku z egzaminami klas ósmych, w dniach 23 – 25 maja, nie odbywają się zajęcia edukacyjne.

Dla uczniów 1 – 3 zapewniamy opiekę świetlicy w godzinach od 6.30 do 17.00.

Oddziały przedszkolne mają zajęcia w godzinach wyznaczonych w dany dzień wg planu lekcji. Uczniowie klas zerowych przebywają w sali 07, wchodząc i opuszczając budynek wejściem przez boisko szkolne.

Uczniowie klas 1 – 3, zgłoszeni deklaracją do opieki świetlicowej, mają zajęcia opiekuńcze w sali 101 (dojście do sali – wejściem głównym).

Stołówka wydaje obiady.

Klasy 4 – 7 mają dni wolne od zajęć edukacyjnych.