• TURNIEJ BOŻONARODZENIOWY "WYŚCIGI RZĘDÓW" KLAS I-III

• 07.01.2024 23:30
      • W poniedziałek i środę 4 i 6.12.2023 r. w naszej szkołę po raz kolejny odbył się Turniej Bożonarodzeniowy "Wyścigi rzędów" klas I-III.
      • Celem turnieju było :
        ➡️ integracja uczniów na poziomie klas I, II i III,
        ➡️ stworzenie odpowiedniego klimatu dla upowszechnienia kultury fizycznej,
        ➡️ rozwijanie poczucia bezinteresownej życzliwości i szacunku wobec koleżanek i kolegów,
        ➡️ przestrzeganie zasad bezpiecznej zabawy;
        ➡️ przestrzeganie reguł, przepisów gier i zabaw.
        Uczniowie klas zostali ze sobą wymieszani tak aby nie skupiać się tylko na wyniku ale przede wszystkim zintegrować się z innymi klasami, przy tym dobrze się bawić i współpracować w zespole przestrzegając reguł, przepisów i zasad fair play.
        Było mnóstwo pozytywnej energii, zabawy i wiele uśmiechu! Zobaczycie sami, zdjęcia poniżej.
        Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim wychowawcom oraz nauczycielom uczących w klasach I-III za owocną współpracę!
        🌷🙌
        Krzysztofa Urbaniak