• 23.10.2023 22:46
      • Obchodom Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole towarzyszył konkurs plastyczny zatytułowany - Nauczyciel w oczach dziecka.
      • Wpłynęło 79 przepięknych prac od uczniów klas I-III. Podobieństwo osób, które znalazły się na portretach, do pracujących w naszej szkole nauczycieli było uderzające. Jury miało bardzo trudne zadanie, wybierając najciekawsze prace, dlatego przyznano dwa pierwsze miejsca. Zajęły je: Maja Grabia i Melania Wieczorek z klasy 3c. Maja za portret Pana Pawła Szulca, a Melania za portret Pana Macieja Kubackiego. Drugie miejsce zajęły Zosia Skoracka z klasy 2a za portret Pani Katarzyny Noculak- Sztuckiej i Stanisława Kurpaska z klasy 3c za portret Pani Aleksandry Lewandowskiej. Trzecie miejsca zajęli Dominik Wawrzyniak z kl. 2a za portret Pani Katarzyny Noculak-Sztuckiej, a Aleksander Jarczykowski z kl. 2b za portret Pani Izabeli Szubert. Przyznano również wyróżnienia: Zlacie Jacuś, Emilce Bankiert i Leonowi Terce z klasy 3c oraz Marysi i Julii Przygodzkim z kl. 1a.

Aleksandra Lewandowska

Zdjęcia: >>>kliknij tutaj<<<