• Wielkanocna przygoda

• 07.05.2024 15:15
      • W środę 27 marca br. przed Świętami uczniowie klasy 1b dowiedzieli się, że Zajączek Wielkanocny potrzebuje pomocy. Chętnie wzięli udział w zabawie (Tajnej misji), której celem było zdobycie kodu do drzwi domu szaraka.
      • Dzieci udały się więc tropem Zajączka Wielkanocnego i pozbierały zgubione przez niego pisanki. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymały cyfrę kodu do drzwi, za którymi kryła się nagroda. Gra miała na celu naukę
        współpracy poprzez zabawę. Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z rozwiązaniem zadań. Zmierzyli się z odgadywaniem trasy, układaniem puzzli, wiosennym sudoku, kołami z szyfrem obrazkowym, oraz innymi kreatywnymi zadaniami. Dobrze się przy tym bawili i wiele nauczyli: by komunikować się otwarcie i szczerze, szanować, słuchać, dzielić obowiązkami, wspierać nawzajem oraz rozwiązywać konflikty w sposób konstruktywny. Dziękujemy Pani Małgorzacie za interesujące zajęcia, pyszną babkę, słodkie upominki oraz poświęcony czas, a Lili za piękny plakat z rodzinnymi zdjęciami, informacjami o ulubionych dyscyplinach sportu, a także za możliwość obejrzenia wielu pamiątek z podróży.

Dagmara Michalska SP2 Puszczykowo