• Wymiana kartkowa klasy 3A z SP2

• 06.10.2024 17:04
      • Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 3a Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w wyjątkowej wymianie kartek z podopiecznymi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mosinie z okazji Światowego Dnia Uśmiechu, który obchodziliśmy 4 października 2024 r.
      • Celem tej akcji jest nie tylko promowanie pozytywnej energii i uśmiechu, ale także nauka empatii oraz nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami z innych placówek edukacyjnych. Każdy z naszych uczniów przygotował kartkę z życzeniami oraz ciepłymi słowami, które z pewnością wywołały uśmiech na twarzach uczniów z Mosiny. Jesteśmy dumni z naszych uczniów za zaangażowanie i otwartość na inne dzieci, a także za kreatywne podejście do zadania. To wspaniała okazja do szerzenia radości i przyjaźni między szkołami! Trzymamy kciuki za udaną wymianę i jeszcze więcej uśmiechów na twarzach wszystkich uczestników!
        Katarzyna Noculak- Sztucka
        Klaudia Mańkowska