• Zbiórka starych telefonów komórkowych

• 24.10.2019 22:13
      • W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata 2019, zapraszamy do akcji

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

W sali 106 zbieramy stare, używane, niepotrzebne telefony komórkowe bez baterii, które po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu.

ZBIÓRKA W NASZEJ SZKOLE POTRWA DO 11 listopada br.

Szkołą, która zbierze najwięcej starych telefonów otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu.

*Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.ekophone.pl w zakładce Regulamin Konkursu jesień 2019.