• Eliminacje miejskie w piłce siatkowej dziewcząt.

• 12.03.2024 15:42
      • Eliminacje miejskie w piłce siatkowej dziewcząt
      • W dniu 6.02.2024 w Szkole Podstawowej nr 2 w Puszczykowie odbył sie turniej piłki siatkowej dziewcząt młodszych i starszych. W zawodach uczestniczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr1 i Szkoły Podstawowe nr 2 z Puszczykowa.  Zawodniczki młodsze zagrały dwa sety do25 punktów. Wygrały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr1.Szkołę Podstawową nr2 reprezentowały:Julia Besler,Maja Miller,Milena Rzepka,Zuzanna Hensel,Urszula Piontek,Ewa Fiedler,Anna Polaszewska,Hanna Żołnowska,Zofia Łopatowska,Dominika Chmielowska.Zawodniczki starsze zagrały trzy sety do 25 punktów. Tym razem lepsze okazały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr2. Naszą Szkołę reprezentowały:Aleksandra Musiał,Urszula Nieckarz,Gabriela Komisarek,Magdalena Łopatowska,Hanna Bartkowiak,Natalia Dydymska,Monika Marchewka,Zofia Olejnik,Zofia Pawlak,Yulia Reshetylo,Natasza Wudarczak,Aleksandra Bobrowska.Opiekunem dziewcząt była Karina Buczkowska.

Gratulacje dla dziewcząt!

Nauczycielka Wychowania fizycznego