• Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

• 14.11.2023 15:49
      • Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
      • W dniu 10.10.2023 w Poznaniu na terenach Hipodromu Wola odbyły sie Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych.W zawodach wystartowały 32 sztafety w kategorii  Młodzieży.   Reprezentacja Szkoły składała sie z 6-iu uczennic/uczniów danej szkoły. Uczennice Szkoły Podstawowej nr2 w Puszczykowie po wcześniejszym awansie uzyskanym w zawodach powiatowych wzięły udział w tym biegu. Dziewczęta,tak jak w poprzednich zawodach wystartowały na dystansie 1000 metrów. Dziewczęta umiejętnie rozłożyły siły i dobiegły na metę na 9 miejscu, pozostawiajac za sobą 23 drużyny. W składzie reprezentacji dziewcząt z SP2 wystapiły: Maria Frąckowiak,Magdalena Łopatowska, Marianna Cierzniak, Natalia Dydymska, Hanna Bartkowiak, oraz Ewa Kaniecka.Opiekunem grupy była Marzenna Johaniewicz.

Gratuluję udanego występu.

Marzenna Johaniewicz