• Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Mosina 28.09.2022

• 12.03.2023 18:43
      • W dniu 28.09.2022 w Krośnie koło Mosiny odbyły sie Finały Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.Trasa biegu przebiegała na terenach leśnych nadlesnictwa Konstantynowo. Wśród Szkół Podstawowych startowało 13 sztafet w kategorii dziewcząt młodszych i starszych oraz15 w kategorii chłopców młodszych i 13 chłopców starszych. Uczennice i uczniowie Szkół Podstawowych w kategorii Dzieci miały do pokonania dystans 6x800metrów.   W Krośnie  zawodnicy młodsi z SP2 Puszczykowo zajęli 8  miejsce. W kategorii młodzieży chłopcy z SP2 pokonujac dystans 6x1000 metrów zajęli 13 miejsce. Natomiast dziewczynki w kategorii młodzieży  po doskonałym rozegraniu taktycznym biegu stanęły na podium, zajmując 3miejsce. Tym wynikiem uzyskały awans do Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych biegach przełajowych.

W składzie reprezentacji dziewcząt z SP 2 wystąpiły: Antonina Ceglarz, Julia Piekarz, Natalia Dydymska, Jagoda Nowak, Hanna Bartkowiak, Wiktoria Bajer,  Zuzanna Motławska. opiekunem grupy była Marzenna Johaniewicz

Gratuluję bardzo dobrego  wyniku!

Marzenna Johaniewicz