• Półfinał powiatu poznańskiego w piłce koszykowej dziewcząt. Swarzędz 21.02.2020

• 05.05.2021 21:28
      • Półfinał powiatu poznańskiego w piłce koszykowej dziewcząt.
      • PÓFINAŁ POWIATU POZNAŃSKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

21 lutego 2020 r w Swarzędzu odbył sie turniej piłki koszykowej dziewcząt w Ramach Igrzysk Młodzieży Szkolne w kategorii Dzieci( Półfinał Powiatu). Uczennice naszej Szkoły po wczesniejszych kwalifikacjach w Puszczykowie awansowały do tych zawodów. Mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Wystapiły następujące zespoły:Swarzędz, Puszczykowo, Owinska ,Lusowo, Plewiska. Zawodniczki uzyskały wyniki:

SP4Swarzędz:SPLusowo                  19:9

SP2 Puszczykowo: Sp Owinska        24:9

SP2Plewiska: SPLusowo                   33:3

SP4 Swarzędz: SP Owińska              33:2

SP 2 Puszczykowo : SP2 Plewiska    4:28

SP Owinska :SP Lusowo                    22:19

SP2 Puszczykowo: SP4 Swarzędz    12:24

SP2 Plewiska: SP Owińska                28:8

SP2Puszczykowo: SP Lusowo         28:22

SP2 Plewiska:SP4 Swarzedz               22:12

Do FinałuPowiatu Poznanskiego awansowały:

SP2 Plewiska-I miejsce

SP4 Swarzędz -II miejsce

Kolejność pozostałych drużyn

SP2 Puszczykowo- III miejsce

SP Owińska - IV miejsce

SP Lusowo - Vmiejsce

Szkołę Podstawową nr2 reprezentowały: Zuzanna Dolata, Patrycja Łyskawińska, Paulina Zajac, Celina Perek, Matylda Turowska,Maria Gruszczyńska,Nicole Lipinska,Wiktoria Nowacka,Oliwia Stróżyk,Julia Piekarz,Weronika Czempińska. Gratuluję dobrego wyniku i życzę dalszych sukcesów.

Marzenna Johaniewicz