• Półfinał powiatu poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt-Buk 13.02.2020

• 05.05.2021 21:29
      • Półfinał powiatu poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt.
      • Półfinał Powiatu poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt

13 lutego 2020r dziewczęta Szkoły Podstawowej nr 2 w Puszczykowie brały udział w meczach piłki ręcznej Powiatu Poznańskiego(Półfinały). Zawody odbyły się w Buku w hali sportowej OSIR-u. Podobnie jak przed rokiem atmosfera na boisku sprzyjała sportowej rywalizacji. Dziewczęta naszej szkoły rozegrały mecze z zawodniczkami szkół podstawowych  z Zalesewa,Kicina i Buku. Wyniki rozgrywek były nastepujące: I miejsce-Buk, II miejsce Zalesewo,, III miejsce Kicin,IV miejsce Puszczykowo . W zawodach wystąpiły:Patrycja Łyskawińska,Zuzanna Dolata,Maria Gruszczyńska, Celina Perek, Nicole Lipińska,Oliwia Stróżyk, Wiktoria Nowacka,Katarzyna Kędzierska, Laura Franica,Karolina Michalak,Paulina Zając,Barbara Piontek.

Dziewczynkom serdecznie gratuluję.

Marzenna Johaniewicz