• Finał powiatu poznańskiego w szachach drużynowych.Kórnik 15.10.2019

• 16.10.2020 01:34
      • Finał powiatu poznańskiego w szachach drużynowych.
      • 15.10 r w Kórniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu poznańskiego w szachach drużynowych szkół podstawowych  w kategorii igrzyska dzieci i młodzieży. Zawody odbyły się w Kórnickim Centrum Sportu i Rekreacji. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim  7 rund z czasem 15 minut dla zawodnika.

W turnieju w kategorii dzieci uczestniczyło   14 szkół.  Szkoła Podstawowa nr 2 w składzie: Patrycja Łyskawińska, Jan Jankowski, Franciszek Jezierski, Patryk Żytkiewicz zajęła  13 miejsce w rankingu szkół podstawowych powiatu poznańskiego.

W turnieju w kategorii igrzyska młodzieży  uczestniczyło 12 szkół podstawowych. Szkoła Podstawowa nr2 ,  zajęła 5 miejsce w rankingu szkół podstawowych powiatu poznańskiego.    Gratuluję naszym uczniom bardzo dobrego wyniku.

Nauczyciel Wychowania fizycznego

Marzenna Johaniewicz