• Eliminacje miejskie w piłce siatkowej chłopców

• 12.03.2024 20:45
      • Eliminacje miejskie w piłce siatkowej chłopców
      • W dniu 6.02.2024 w Szkole Podstawowej nr 2 w Puszczykowie odbył sie turniej piłki siatkowej chłopców  młodszych i starszych. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr1 i Szkoły Podstawowe nr 2 z Puszczykowa.  Zawodnicy młodsi zagrali dwa sety do25 punktów. Wygrali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr1.Szkołę Podstawową nr2 reprezentowali:Ryglewicz Karol,Idzikowski Franciszek,Watracz Jarocki Antoni, Sęba Leon,Ratajczak Antoni,Bibik Timur,Malusi Jakub,Marciniak Jakub,Głowacki Filip,Pazgrat Borys.Opiekunem grupy młodszej był Michał Przybylski.Zawodnicy starsi  wygrali walkowerem. Tym razem lepsi okazali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr2. Naszą Szkołę reprezentowali:Mikołaj Pachura,Stanisław Watracz Jarocki,Kacper Naskręt,Wojciech Matuszczak,Tymon Stube,Albert Napierała,Cezary Walczak,Michał Mężyński,Paweł Kędzierski,Cezary Rachocki,Kacper Sulowski,Adam Lewandowski,Paweł Gosieniecki.Opiekunem grupy starszej był Przemysław Hejnowicz.

Gratulacje dla chłopców!

Nauczycielka wychowania fizycznego