• Finał powiatu poznańskiego w warcabach indywidualnych

• 13.03.2023 20:06
      • Finał powiatu poznańskiego w warcabach indywidualnych
      • W dniu 20.02.2023 w Kórniku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się finał powiatu poznańskiego w warcabach indywidualnych.W zawodach startowało 14 uczennic i 15 uczniów ze szkół podstawowych powiatu poznańskiego. Szkołę Podstawową nr2 w Puszczykowie reprezentowało czterech chłopców i cztery dziewczęta. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr2 w Puszczykowie zajęły następujące miejsca: Ludwika Nieckarz 3 miejsce, Wiktoria Bajer 4 miejsce,Zuzanna Skibińska 10 miejsce,Urszula Ratajczak 14 miejsce.Natomiast chłopcy uzyskali następujące wyniki:Franciszek Jezierski 4 miejsce, Antoni Kubiak 8 miejsce,Bartosz Rachocki 11 miejsce i Franciszek Berłowski 15 miejsce. Awans do Mistrzostw Wielkopolski wywalczyli:Ludwika Nieckarz, Wiktoria Bajer i Franciszek Jezierski.

W dniu 23.02 .2023 w Kórniku  w ramach Igrzysk Dzieci odbył się finał powiatu poznańskiego w warcabach indywidualnych.W zawodach startowało 19 uczennic i 20 uczniów ze szkół podstawowych powiatu poznańskiego. Szkołę Podstawową nr2 w Puszczykowie reprezentowało czterech chłopców i cztery dziewczęta. Nasi reprezentanci uzyskali nastepujące wyniki: Konrad Rzepecki 13 miejsce,Kacper Włodarczyk 17 miejsce,Tymon Link 18 miejsce,Kuba Adamski 19 miejsce,Julia Madajczak13 miejsce,Zuzanna Łubiańska 14 miejsce, Zofia Żak 16 miejsce, Marita Iłowiecka 18 miejsce. Opiekunem obu grup był Michał Przybylski.

Gratulacje!

Marzenna Johaniewicz