• Finał powiatu poznańskiego w piłce ręcznej chłopców- kategoria dzieci

• 12.03.2023 18:36
      • W dniu 22.02.2023 r. w Buku odbył się Półfinał Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych w kategorii Igrzysk Dzieci. W zawodach udział wzięło 6 szkół: SP Tulce, SP nr 2 Zalasewo, SP nr 1 Plewiska, SP nr 2 Puszczykowo, SP Lusowo oraz SP Buk. Turniej Został rozegrany systemem grupowym- były dwie grupy-A i B.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr2  w Puszczykowie zajęli 2 miejsce i awansowali do finału powiatu poznańskiego. W skład drużyny weszli:Kuba Adamski, Cezary Rachocki,Konrad Rzepecki,Franciszek Kościelniak,Adam Lewandowski,Franciszek Szafrański,Julian Kuraś,Albert Napierała,Antoni Olejniczak,Cezary Walczak,Maciej Dolata,Kacper Naskręt, Tymon Stube.

W dniu 02.03.2023 r. w hali sportowej SP w Wirach odbył się finał powiatu poznańskiego w piłce ręcznej chłopców w kategorii Igrzysk dzieci. W turnieju wzięły udział 4 szkoły: SP nr 1 w Plewiskach, SP w Kamionkach, SP w Owińskach oraz SP nr 2 w Puszczykowie. Turniej został rozegrany systemem ,,każdy z każdym”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr2 w Puszczykowie uzyskali 4 miejsce w finale powiatu poznańskiego.Szkołę reprezentowali:, Cezary Rachocki,Konrad Rzepecki,,Adam Lewandowski,Franciszek Szafrański,Julian Kuraś,Albert Napierała,Antoni Olejniczak,Cezary Walczak,Maciej Dolata,Kacper Naskręt, Tymon Stube. Opiekunem grupy był Michał Przybylski.