• Półfinał powiatu poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt

• 12.03.2023 17:25
      • Półfinał powiatu poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt
      • W dniu 21.02.2023 r. w hali OSiR w Mosinie odbył się półfinał powiatu poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii Igrzysk dzieci. W turnieju wzięły udział 4 szkoły: SP nr 2 w Plewiskach, SP w Kleszczewie, SP nr 2 w Puszczykowie oraz SP nr 1 w Mosinie. Turniej został rozegrany systemem ,,każdy z każdym”.

SP Kleszczewo - SP 2 Plewiska          5 – 8

SP 2 Puszczykowo - SP 1 Mosina      6 – 4

SP Kleszczewo - SP 1 Mosina           3 – 5

SP 2 Plewiska - SP 2 Puszczykowo   6 – 4

SP Kleszczewo - SP 2 Puszczykowo 9 – 4

SP 2 Plewiska - SP 1 Mosina            1 – 3

Uczennice SP2 Puszczykowo po bardzo dobrej grze zakończyły zmagania na 4 miejscu.

Drużyna wystąpiła w następującym składzie:Maria Frąckowiak,Hanna Sroka, Ewa Kaniecka,Julia Besler, Maja Miller,Lena Izydorczyk,Magdalena Łopatowska,Małgorzata Cybichowska, Jessica Wapniarska,Nikola Gerke,Zofia Olejnik,Hanna Janowiak,Milena Rzepka. Opiekunem grupy była Marzenna Johaniewicz

Gratulacje dla całego zespołu

Marzenna Johaniewicz