• Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych Poznań12.10.2022

• 19.04.2023 16:40
      • Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych Poznań12.10.2022
      • W dniu 12.10.2022 w Poznaniu na terenach Hipodromu Wola odbyły sie Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych.W zawodach wystartowało 38 sztafet w kategorii Dzieci (osobno dziewczęta i chłopcy),38 sztafet w kategorii Młodzieży(osobno dziewczęta i chłopcy)oraz 25 sztafet w kategorii Licealiada(osobno dziewczęta i chłopcy). Reprezentacja Szkoły składała sie z 6-iu uczennic/uczniów danej szkoły. Uczennice Szkoły Podstawowej nr2 w Puszczykowie po wcześniejszym awansie uzyskanym w zawodach powiatowych wzięły udział w tym biegu. Dziewczęta wystartowały na dystansie 860 metrów,pokonując urozmaicony teren na hipodromie Wola. Podobnie jak na zawodach powiatowych dziewczęta umiejętnie rozłożyły siły i dobiegły na metę na 17 miejscu, pozostawiajac za sobą 21 drużyn. Gratuluję udanego występu.

Marzenna Johaniewicz