• Kolarstwo

• 23.03.2024 22:52
      • W piątek 2 lutego br. na uczniów klasy 1b czekała miła niespodzianka. Kiedy po przerwie wróciliśmy z boiska do klasy zastaliśmy w niej rodziców Antoniego w biało - czerwonych strojach kibiców.
      • Na środku sali stał rower, a przy nim dumny Antek. W odzieży kolarskiej wyglądał profesjonalnie. Mieliśmy wrażenie jakby cała trójka wróciła z wyścigu Tour de Pologne.  Goście w pasjonujący sposób opowiedzieli nam  o kolarstwie. Dzieci mogły poznać zasady bezpiecznego korzystania z roweru oraz jego budowę. Oglądały albumy ze zdjęciami, akcesoria rowerowe, rozwiązywały zagadki. Miały okazję napompować koło. Dowiedziały się, że jazda na rowerze ma pozytywny wpływ na nasz organizm, poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne, a wycieczki rowerowe to wspaniała okazja do miłego spędzenia czasu z rodziną. Dziękujemy Pani Ewelinie i Panu Arturowi za przeprowadzenie interesujących zajęć oraz  upominki.

Dagmara Michalska SP2 Puszczykowo