• YOU CAN DANCE NOWA GENERACJA

• 24.02.2023 14:30
      • Głosujemy, głosujemy, głosujemy!!!
      • Uczennice naszej szkoły, „dwójki” z Puszczykowa: Milena Czyżow, Maria Majchrzak i Lena Nowak podjęły wyzwanie przygotowania układu tanecznego do programu YOU CAN DANCE – NOWA GENERACJA.

W konkursie bierze udział prawie 350 filmów zgłoszonych przez szkoły podstawowe, które zawierają zapis pokazów tanecznych z oryginalną choreografią. Filmy od 24 lutego opublikowane są na stronie internetowej. Tam też możemy głosować. Głosowanie jest anonimowe i ogólnodostępne. Trwa do 5 marca, do godz. 23.59.

Laureaci I miejsca (jako szkoła) otrzymują nagrodę w wysokości 15.000 zł oraz wizytę gwiazd programu w szkole.

Link do głosowania:

Sposób głosowania na stronie internetowej:

1. WYBIERZ SWOICH FAWORYTÓW – należy wybrać województwo
        2. PRZYZNAJ PUNKTACJĘ – należy wybrać trzy pokazy, które podobały się najbardziej i wskazać punktację (pierwsze kliknięcie daje 2 punkty dla danej szkoły)
        3. ZAAKCEPTUJ REGULAMIN – należy odznaczyć wszystkie checkboxy
        4. POTWIERDŹ SWÓJ GŁOS – należy sprawdzić, czy przyznane głosy są przydzielone poprawnie i zatwierdzić.

Nie trzeba dodawać, że głosujemy na filmik przygotowany przez uczniów naszej szkoły, szukając go w województwie wielkopolskim i wskazując Szkołę Podstawową nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie. Prosimy uważać, bo są inne szkoły z takim samym patronem…

Głosować można jeden raz na dobę z jednego numeru IP.

GŁOSUJ NA SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 2

IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PUSZCZYKOWIE!