• AKTUALIZACJA DANYCH

Rada Rodziców, może wspierać szkołę w codziennym funkcjonowaniu tylko dzięki wspaniałym rodzicom, ich zaangażowaniu, poświęceniu oraz pomocy finansowej .

Rada Rodziców wspiera działalność statutową szkoły poprzez  gromadzone na fundusz RR środki. Wpłat można dokonywać przez cały rok szkolny. Dobrowolna sugerowana składka w roku szkolnym 2022/23 to ...... zł (od rodziny), ale oczywiście możecie Państwo wpłacić dobrowolną składkę - większą lub mniejszą, jednorazowo lub ratami w zależności od Państwa możliwości.

Wpłaty można dokonywać:

- na rachunek bankowy RR prowadzony w GBS w Mosinie

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Puszczykowie

numer rachunku: 15 9048 0007 0000 6259 2000 0001

tytułem: imię i nazwisko dziecka, klasa

- gotówką u skarbnika klasowego lub przedstawiciela Rady Rodziców, podczas spotkań z rodzicami

To dzięki Państwa hojności, możemy wcielać w życie różne pomysły i wspomóc szkołę w jej statutowych działaniach, które przecież skierowane są właśnie do NASZYCH DZIECI!

W bieżącym roku szkolnym Rada Rodziców, chciałaby między innymi, wesprzeć finansowo:

AKTUALIZACJA DANYCH

A jeżeli środki finansowe pozwolą, również nagrody w organizowanych konkursach szkolnych.

Już dziś zachęcamy Państwa do udziału w planowanych imprezach charytatywnych, z których dochód przeznaczony będzie na finansowanie potrzeb naszych dzieci.