• Szczęśliwy Numerek i Klasa Roku

• Samorząd Uczniowski informuje, że od dnia 18 listopada 2013 roku, tj. od poniedziałku, rozpoczynamy zabawę w „Szczęśliwy numerek”. Każdego dnia rano zostanie wylosowany numer i umieszczony w gablocie przy planie. Uczeń posiadający numer w dzienniku taki, jak wylosowany, zostaje w tym dniu zwolniony z odpytywania, kartkówek i niezapowiedzianych sprawdzianów. Szczegółowy regulamin można znaleźć w gablocie Samorządu w korytarzu administracyjnym lub poniżej:

REGULAMIN SZCZĘŚLIWEGO NUMERKA

1.    Każdy ma prawo do szczęścia.

2.    Szczęśliwy numerek zwalnia z:

·        niezapowiedzianych kartkówek,

·        odpowiedzi ustnych.

Szczęśliwy numerek nie zwalnia z:

·        zapowiedzianych prac pisemnych (kartkówek, sprawdzianów, prac klasowych),

·        bieżącej pracy na lekcji oraz posiadania przyborów, zeszytów i książek.

3.    Szczęśliwy numerek będzie losowany codziennie rano przed pierwszą lekcją, a następnie wywieszany na tablicy ogłoszeń w korytarzu administracyjnym.

4.    W przypadku, gdy uczeń wylosuje szczęśliwy numerek, ale nie zachowuje podstawowych norm społecznych oraz nie wypełnia obowiązków uczniowskich zarówno na lekcji jak i na przerwach, nie może skorzystać z praw przysługujących szczęśliwemu numerkowi.

5.    Szczęśliwy numerek nie chroni przed uwagami za złe zachowanie.

6.    Nauczyciel w porozumieniu z wychowawcą klasy może zawiesić udział ucznia (uczniów) w akcji „Szczęśliwy numerek” na konkretnych zajęciach ze względu na nieodpowiednie zachowanie przed i w czasie lekcji lub nieusprawiedliwione nieobecności.

7.    Szczęśliwy numerek obowiązuje od 18 listopada 2013 roku.

z Opiekunami

KLASA ROKU 2013/2014

Samorząd Uczniowski przeprowadza też akcję po hasłem „Klasa Roku 2013/2014”. Za każde wykonane zadanie klasy otrzymują punkty od 0 do 5, które zamieszczone są w tabelce, również w gablocie Samorządu i na stronie szkoły. Klasa, która zbierze największą ilość punktów w ciągu całego roku szkolnego uzyska w czerwcu tytuł KLASY ROKU oraz nagrodę specjalną. Zachęcamy do wspólnej zabawy i rywalizacji fair play.