• Zbiórka płyt CD

• 07.08.2016 15:05
      • W imieniu drużyny Odysei Umysłu z Gimnazjum nr 2 w Puszczykowie, która zakwalifikowała się do ogólnopolskich finałów prosimy o płyty CD (mogą być używane lub uszkodzone). Będą wykorzystane do przygotowania kostiumów. Odyseja Umysłu to przyjazny program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacji Narodowej. Odyseja Umysłu to konkurs twórczego rozwiązywania problemów. Odyseusze pracują w drużynach, które reprezentują szkoły lub inne placówki edukacyjne i zazwyczaj liczą od 5 do 7 osób. Opiekę nad zespołem w Gimnazjum nr 2 w Puszczykowie sprawuje trener- Pani Beata Durczewska. Płyty można przynosić do sali 106 do piątku,11 marca 2016 roku.