• Zrób motyla- przyślij zdjęcie!

• 15.03.2020 21:32
      • Zrób motyla- przyślij zdjęcie!

Kochani, wiosna zbliża się wielkimi krokami. A witanie jej 21 marca połączone z obchodami Dnia Motyla- Dnia Wrażliwości stało się już naszą szkolną tradycją. Sytuacja jest wyjątkowa, więc tym razem nie przejdziemy ulicami miasta Puszczykowa, nie weźmiemy udziału w grze na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego i nie spotkamy się z Władzami Miasta Puszczykowa. Mimo wszystko proponuję, abyśmy zamanifestowali radość z nadejścia wiosny i kolejny raz okazali wsparcie dla Hospicjum Palium.

Motyle, narysowane, namalowane, z plasteliny, origami, płaskie i przestrzenne z dowolnych materiałów  itp. proszę sfotografować i przesłać na maila: lewandowska.a@op.pl. Zostaną umieszczone na profilu FB szkoły i na stronie sp2puszczykowo.edupage.org.

Koordynator szkolnego koła Małego Wolontariatu
        Aleksandra Lewandowska