• Zbiórka zabawek z okazji Dnia Pluszowego Misia

• 11.11.2019 23:33
      • Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie chcemy przyłączyć się do akcji Fundacji Mam Marzenie, która co roku 25 listopada uszczęśliwia małych pacjentów poznańskich oddziałów szpitalnych.
        Od 14 do 21 listopada br. w naszej szkole do sali 106 można przynosić NOWE ZABAWKI.

Pragniemy to bardzo mocno podkreślić, ponieważ w zeszłych latach były nam dostarczane zabawki używane, które jak się okazało ze względów higieniczno- sanitarnych nie mogą być wręczane małym pacjentom. Prosimy więc o zostawienie przyczepionych metek do pluszaków.
        Zabawki, które można również dostarczać, to oczywiście wszelkiego rodzaju NOWE gry, zabawki, a także artykuły szkolne i książki.

JAKICH ZABAWEK NIE ZBIERAMY
        Jak podkreślałam to wcześniej – nie zbieramy zabawek używanych, brudnych i zniszczonych.
        To nie jest akcja kierowana do szpitali tylko bezpośrednio do chorych dzieci, które nie będą musiały otrzymanej zabawki zostawić w szpitalu. Będą mogły zabrać ją po zakończonym leczeniu do domu.

Aleksandra Lewandowska
        Opiekun Szkolnego Koła