• Rozpoczęcie obchodów 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego

• 09.03.2018 19:23
      • Uczniowie klasy 6b podczas obchodów 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego
      • 1.03.2018 uczniowie z klasy 6b Szkoły Podstawowej nr 2 w Puszczykowie im. Powstańców Wielkopolskich zainaugurowała rozpoczęcie obchodów 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Uczniowie wraz z wychowawcami Kamilą Piechowiak-Marcinkowską i Agnieszką Kańską odwiedzili Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Obejrzeliśmy również film "Zdobycie Ławicy". Święto naszego patrona będziemy obchodzili cały rok, wykonaliśmy już albumy o powstaniu, a 17.03.2018 uczniowie  klas 7a i c - , Mateusz Martusewicz, Mateusz Tobys, Cyryl Rytlewski,Krystyna Szwed, Jan Hańćkowiak, będą reprezentowali naszą szkołę w Etapie Wojewódzkim Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim "Tobie Polsko ta kropla krwi..."

Kamila Piechowiak-Marcinkowska