• SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM UROCZYSTEGO ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

• 30.08.2022 23:37
      • Już skończyło się lato, czas wakacji wesoły,
        śpiewa nam las - najwyższy już czas,
        najwyższy czas, by powrócić do szkoły smiley
      • Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

przedstawiamy uszczegółowiony harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023.

Prosimy o skierowanie się do odpowiedniego wejścia do szkoły.

UWAGA: każdy uczeń klas 0 i 1 – jest pod pieką TYLKO jednego rodzica

Uczniowie pozostałych klas – wchodzą do budynku sami, opiekę sprawują dyżurujący nauczyciele

Wszyscy nowi uczniowie – czekają przy sekretariacie szkoły.

Świetlica dla zainteresowanych osób czynna od 7.00 do 17.00. Stołówka - nieczynna.

Plan lekcji uczniowie klas 0 - 4 otrzymają podczas spotkań z wychowawcami, uczniowie klas 5 - 8 sprawdzą plan w dzienniku elektronicznym LIBRUS.

Prosimy śledzić kolejne informacje organizacyjne na stronie internetowej, profilu FB szkoły oraz w module ogłoszenia w dzienniku elektronicznym LIBRUS.

Link do tabeli z harmonogramem:

HARMONOGRAM_ROZPOCZECIA_ROKU_SZKOLNEGO.pdf

Zainteresowanych informujemy, że 1.09 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP o godz. 8.00 odbędzie się msza na rozpoczęcie roku szkolnego.