• Policja z wizytą w zerówce SP2 – lekcja bezpieczeństwa na drodze

• 23.09.2024 22:20
      • W środę 18.09.2024 dzieci z grup zerówkowych w Szkole Podstawowej nr 2 miały wyjątkowego gościa. Funkcjonariusz z miejscowego komisariatu odwiedził najmłodszych, by przeprowadzić pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
      • Policjant w ciekawy i przystępny sposób opowiadał dzieciom, jak należy bezpiecznie poruszać się po ulicy, dlaczego warto nosić odblaski oraz jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Dzieci miały okazję zadawać pytania i aktywnie uczestniczyć w rozmowie. Takie inicjatywy nie tylko uczą dzieci odpowiednich zasad, ale również budują w nich świadomość odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo. Spotkanie z policjantem z pewnością zostanie na długo w pamięci przedszkolaków! Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie serdecznie dziękuje policjantom za ich zaangażowanie oraz cenną lekcję.

Ewa Grześkowiak